TVD - news

Tonight- TVD Bad Moon Rising (2x03)+ ENCORE

18. listopadu 2010 v 15:38 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Ano, čtete správně. Dnes má být odvysílaná "stará" epizoda TVD s názvem Bad moon rising, ale s nějakým přídavkem. Nevím, možná to bude nová epizoda (jako kdyby pokračování k Bad Moon Rising), nebo to bude ten starý díl, ale s novými scénami. No na to si ale budeme muset ještě chvíli počkat :D..... Jsem strašně zvědavá a doufám, že to někde na internetu najdu i s titulky, že si lidi nebudou myslet, že to je ten starý díl :D ://... Uvidíme, uvidíme...

2 x10 - Sacrifice, Synopsis

12. listopadu 2010 v 21:45 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii
Avatar_Elča a Stefča
Jeremy dělá chybu - Elena (Nina Dobrev) se rozhodne vzít věci do svých rukou a nabízí Rose (Lauren Cohan) velmi dobrou nabídku výměnnou za její pomoc. Rose navštíví Damona (Ian Somerhalder), aby se vypořádali s plánem, který Elena vypracovala. Jeremyho (Steven R. McQueen) snaha pomoct Bonnie (Katerina Graham) a získat měsíční kámen, ho uvede do nebezpečí, a donutí tím Stefana (Paul Wesley) ohrozit i sebe. Bonnie a Luka (Bryton James) se naopak velice sblíží. Tyler (Michael Trevino) ukáže Caroline (Candice Accola) sklepení Lockwoodů, kde oba něco vyděsí.

Katerina Graham talk about TVD

11. listopadu 2010 v 15:27 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Interwiev s Katerinou Graham (as Bonnie) můžete najít na !! TÉTO STRÁNCE !! (samozdřejmě v angličtině :D). Já vám tady dávám překlad z uvedené stránky....

(zbytek v CČ)

TVD- Jak Katherine narostly tesáky...

2. listopadu 2010 v 14:56 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
TV Guide zveřejnila velmi zajímavé informace o nadcházející epizodě Katerina (2x09). Také zveřejnili ukázku pro TVD 2x11-

Co přeměnilo Katherine Pierce (as Katerina Petrova) do chladnokrevného zabijáka?
Nina Dobrev řekla- "Zjistíte to v listopadu v 11 epizodě, ve které se vrátíme do roku 1490 do Bulharska."
"Zjistíte, jak se stala upírem a co ji vedlo k tomu, jaká je dnes- sobecká, šílená žena, kterou zajímá jen ona sama." dodává Nina, která se narodila v Bulharsku a mluví Katherininým rodným jazykem.
"Tenhle záporák (myslí tím Katherine) má vazby na hluboké minulosti legendy o upírech." škádlí Julie Plec a v zápětí dodává- "A pak v poslední epizodě před pauzou (9. prosince) konečně uvidíme mučivou přeměnu ubohého Tylera Lockwooda na vlkodlaka."

Můj komentář: No tak ta poslední věta mi doslova vyrazila dech. Myslím, že se máme opět na co těšit :). Ale Chudák Tyler :(, úplně mě zarazila ta MUČIVÁ PŘEMĚNA VE VLKODLAKA.... No uvidíme..

Nový poster, Katherine Pierce or Elena Gilbert?

1. listopadu 2010 v 11:02 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii
Pod článkem najdete anketu na téma v nadpisu. :)
Katherine or Elena?

Slovenské promo pro TVD 1. sérii

29. října 2010 v 14:10 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Jak možná víte, na Slovensku (konkrétně na TV stanici Markíza) se bude už od 7. listopadu vysílat The Vampire Diaries... Přináším vám proto promo video (!!!NALEZNETE HO ZDE!!!), které běží na Slovensku :)

TVD 2x07 Masqerade- screen captures

29. října 2010 v 14:00 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá

TVD- Behind the scenes (2x07 Masquerade)

28. října 2010 v 11:46 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
The Vampire Diaries: Masquerade: Matt, Caroline and Tyler

(DALŠÍ OBRÁZKY V CČ!!)

New guest stars in TVD!

28. října 2010 v 11:30 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
The Vampire Diaries TV SeresThe Vampire Diaries TV SeriesJulie Plec potvrdila Michaelovi Ausiellovi informace o nových hostujících hvězdách, které se objeví v dalších epizodách The Vampire Diaries-

Trent Ford a Daniel Gillies se připojí k Lauren Cohan, coby několik století staří upíři- Trevor, Eljah a Rose.
"Budou mít velké vazby ke Katerině Petrové..." prozrazuje Julie Plec.


Můj komentář: No jsem docela zvědavá, co se z nich vyklube (předpokládám, že nic dobrého :D) a jak dlouho v seriálu zůstanou... Každopádně to se dozvíme v epizodě 8 s názvem Rose a v epizodě 9 s názvem Katerina.

Elena as Katherine in TVD 2x07 (Masqerade)

27. října 2010 v 18:50 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Podle posledních zpráv z webovky Kristin o The Vampire Diaries náš čeká pěkný a nečekaný zvrat.

Kat - katherine-pierce icon


Už víme, že Katherine se vyžívá v tom, když může předstírat, že je Elena. Je to pro ni jistý druh zábavy. No, vypadá to, že Elena se chystá naučit něco od Katherine a přečetla si pár stránek z její učebnice. Bude totiž předstírat, že je Katherine, a to už v následující epizodě.

Dále byl dotaz na případný Masonův návrat do seriálu. Podle Kristin je to ale nepravděpodobné. Bylo jí totiž řečeno, že jeho smrt bude trvalá. Taylor Kinney ale v jednom rozhovoru na otázku ohledně jeho návratu do show řekl: "Nikdy nevíte, v Mystic Falls je možné úplně všechno."
 
 

Reklama

FANCLUB