Status

Pekného Silvestra prajem :)

31. prosince 2010 v 13:34 | Bibicom
damonav
      Tak dnes toho už asi viac nepridám, tak vám chcem popriať krásneho Silvestra :). Užite si to, neprežente to moc s percentnými nápojmi a nech sa vám darí v rok 2011 :D. Dievčatám prajem veľa chlapov ako Damon, resp. Stefan etc :)

Bibicom

Status 033

29. prosince 2010 v 12:51 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Dneska jsem se rozhodla trochu na blogu "uklidit" :D. To znamená, že tu bude chvíli trochu zmatek, to znamená, že tu přibudou rozcestníky v rubrice Graphic :D... Já jen, aby jste se nelekli, co se děje :D..... Želváá

Nová spoluadminka Bibicom

27. prosince 2010 v 23:00 | Bibicom
BibicomTakže... asi by som sa mala predstaviť :D

Baby zháňali novú spoluadminku a tramtarará, som tu ja :).
Ako pseudonym preferujem prezývku Bibicom, ale sem tam ma môžete zahliadnuť ako Bibson alebo jednoducho Biba (keďže moje krstné meno je Bibiana). Asi ste už stihli zaregistrovať že som Slovenka :P. Mám 16 rokov a to by bolo na začiatok myslím všetko.

Ak by ste niečo potrebovali ozvite sa na biba299@azet.sk.

Status 032

27. prosince 2010 v 20:47 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Jak jste si asi všimli, docela dlouho jsem na blogu nebyla a tak jsem si řekla, že by bylo fér se vám omluvit (nebo spíš ťem pár lidem, kteří s námi nestrácí trpělivost a pořád tady chodí :D). Nebyla jsem tu proto, že jsou momentálně svátky a nemám náladu tu něco přidávat. A navíc má teď TVD dlooouhou pauzu (kterou už asi nevydržím ://)  a proto tedy není ani moc novinek. Samozdřejmě, nějaké ty novinky se vždycky najdou, ale nechce se mi pořád překládat ty kilometrové odstavce. A taky mě štve jedna věc a to, že jsme nabrali novou adminku, ale ta se na nás fakt vykašlala a proto (pokud jste se ve čtení dostaly až sem :D) bych chtěla znovu vyhlásit KONKURZ O NOVOU ADMINKU/ADMINA. (odkaz na podmínky a na přihlášku najdete v menu, nebo nad tímto článkem). Tm bych jí chtěla oznámit, že už ji jako spoluadminku nebereme!!... Toť asi vše, co jsem vám chtěla říct :D....
Krásné svátky přeje Želváá :)

Chiiin Comeback! ^^

10. října 2010 v 20:58 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii
Chii no Comeback

Ha, Chii vám chyběla co lidi? :D Myslela jsem si to :D No, teď vypadám, že si až moc věřím, ale nevadí! :D Jak vám napoví nadpis, vracím se zpátky za Želvou na tvd-twilight-fansite. Samozřejmě hodlám dopsat LN,GN a můžete se těšit na novou povídku You, My Wolf.Nevím co bych ještě dodala, snad jen že se budu snažit stíhat přidávat na blog nějaké novinky :D

Status 031- TVD: Brave New World

17. září 2010 v 18:25 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka
Takže právě jsem dokoukala TVD- Brave New World a můžu vám říct (kdo to ještě neviděl), že to je fakt paráda :)... Ovšem to je snad každý díl TVD :D... Jinak v MENU najdete stránku, kde si můžete video stáhnout a potom tam máte i titulky(CZ) ;).... sil_W_inka

Status 030 - .KaTie. končí

23. srpna 2010 v 17:43 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
Stačí dvě slova - Končím tady! Teď jsme pořád na svém blogu o Ianovi, tento blog mám fakticky ráda, ale už se na něj necítím .. Nevím, jak si to tady udělaj holky. Klidně si řekněte o novej dess atd .. ale nebudu přidávat články ani obíhat affs. Co se týče povídky .. možná ji už nebudu psát sem. Asi jen tak pro radost ji budu psát ve wordu a vím, že se tady někdo uričtě našel, kdo by ji chtěl číst i nadále, tak jestli chceš napiš mi na mail (somerhalderian-online@seznam.cz) a povídku ti můžu posílat ;) Nevím, jaká bude reakce affs .. Vždy jsem se to snažila tady udržet, ale teď poslední dobou ..  No .. Prostě se s vámi loučím .. .KaTie.

Status 029

6. srpna 2010 v 12:41 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
Další stav .. sil_W_inka odjela do Španělska se slunit a ani nevím, kdy přijede .. :D Tato informace mi trošičku unikla, ale dobře pro mě, že mi priveze Španěla :D .. Jinak jsem oběhla affs a moc nestíhám, protože se snažím zapracovat na blogu o Ianovi, který mám sama a Chii, taky není moc aktivní, tak tady toho moc nečekejte .. Takže se omlouvám .. vždy mě hledejte spíš na mém blogu(odkaz) ..

P.S. Další pokračování povídky Umírat znamená Milovat (odkaz)
.KaTie.

Status 028

4. srpna 2010 v 13:45 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
Už to chtělo změnu!! :D:D Tak je tady nový lay :) Měla jsem ho možná za půl hodiny .. Jde vidět jak je odbitej :D Ale ta animace mi trvala dýl, samozřejmě .. :D No i tak pište, prosím, své názory! Děkuju .. .KaTie.

Status 027

28. července 2010 v 20:54 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
Dlouhooooooo jsem sem nic nepřidala .. :// No krom teď té povídky! :D Ale jsou prázdniny a minulý týden jsem byla na dovči a máme doma nového člena rodiny. :) A stejně jsem teď častěji na http://somerhalderian-online.blog.cz .. a chtěla bych vás možno pozvat do fanclubu  ! A omlouvám se také affs .. ale prostě to se nedá sedět celej den u pc! :D A když už tak na fb .. :D:D doufám, že máte pochopení .. :)

.KaTie.
 
 

Reklama

FANCLUB