Breaking Dawn - news

Esme's Island ( or not? )

12. listopadu 2010 v 21:30 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii

Objevili se informace, že tohle by mohl být ostrov kde, SPOILER!!, Bella a Edward stráví své líbánky.

Breaking Dawn 00rio1 560x374 Is This Isle Esme? bella swan

Bella´s wedding dress

8. listopadu 2010 v 19:06 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Tohle je podoba šatů, které by měla mýt Bella na svatbě. Šaty navrhl návrhář Zac Posen. No mě se popravdě moc nelíbí :D...Amazonský klan...

17. října 2010 v 13:27 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Tyto herečky budou hrát upírky z Amazonského klanu:              Judi Shekoni as Zafrina                          and                Tracey Heggins as Senna
Breaking Dawn The Amazon Coven1 560x519 Breaking Dawn Casting News! The Amazon, Egyptian, Irish & Romanian Covens! The American & European Nomads! benjamin

Renesme is Mackenzie Foy!

10. října 2010 v 20:14 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá
Ano, filmovou Renesme si zahraje herečka Meckenzie Foy. Abych pravdu řekla, tak jsem počítala, že malou Nessie bude hrát někdo "mladší" a (podle mě) i více roztomilejší. No nechám se překvapit, jaká v Breaking Dawn bude....
(v CČ naleznete pár fotek Mackenzie)

Breaking Dawn- funmade drawing

25. srpna 2010 v 20:10 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka
Našla jsem nádhernou kresbu z Breaking Dawn, kterou namaloval/a nějaký/á fankušek/fanynka ságy.Prosím, tento obrázek kopírujte POUZE s ikonkou NAŠEHO BLOGU! (a pod váš článek napište, ať i ostatní blogy kopírují NAŠI ikonku- or or )....DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

'Breaking Dawn - Part 2' Release Date

4. srpna 2010 v 13:51 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
'Breaking Dawn' se ještě ani nezačal natáčet a už se objevilo oficiální datum vydání druhé části čtvrtého dílu. První část bude uvedena 18. listopadu 2011. Na oficiálním twittru filmu je nové info které nás zrovna moc nepotěší. Ano, čtete dobře, budeme si muset počkat přesně rok: 

EXKLUSIVNĚ! Jste první co slyší že THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN - PART 2 bude do kin vypuštěn 16. listopadu 2012!

Breaking Dawn- sex scenes

2. srpna 2010 v 21:24 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- siL_W_inka
Seriózní americký časopis People  vydal článek o Robertovi a Breaking Dawn :
Robert Pattinson touží po scéně s roztrhaným polštářem.
Herci Kristen Stewart a Robert Pattinson se co nevidět ve filmovém světě twilight ságy stanou mužem a ženou. Natáčení Breaking Dawn totiž začne někdy v říjnu nebo listopadu 2010.  V Breaking Dawn bude více fyzických scén, kamž patří sexuální scény manželů. Kristen tvrdí, že jelikož budou manžel a manželka a budou mít spolu dítě, film bude působit zodpovědně. Rob dodává úzkostlivě : Bella a Edward budou mít sex, konečně! Nejvíce se těším na scénu s roztrhaným polštářem, říká se smíchem.


Thanks-

Fakta o Rozbřesku....

2. srpna 2010 v 21:13 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka
V časopise bravo se objevili nějaké informace o Rozbřesku. Režisérka-Melissa Rosenberg prozradila,že Rozbřesk bude daleko ,,odvážnější,, než jeho knižní předloha.

Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."
Thanks-

Můj komentář: Nevím, jestli může z vášnivých scén "vytlouct" ještě něco víc. Podle mě to mezi postavami tak jiskří, že si myslím, že ani není potřeba zvyšovat intimnost. No a porod by tam zrovna nemusel být tak, jak v knize :D. Myslím, že spousta fanoušků/fanynek by ocenilo, kdyby zrovna tahle scéna byla trochu "skromější" :D :D

Breaking Dawn- 18+ ? ://

18. července 2010 v 21:08 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka
Bude Breaking Dawn od 18-ti let ?
Tvůrci filmu Rozbřesk stojí před důležitým rozhodnutím. Scénář a celkový předpokládaný vzhled filmu se totiž dostává do takové úrovně, že přístupnost bude nejspíše od 18-ti let. Dále se také řeší otázka, zda bude film natáčen více kamerami, aby mohl být vpuštěn i do 3D kin. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž říká, že například porod Belly bude velmi tvrdý a že chce aby byl ukázán pokud možno tak, jak je v knize. Což znamená polonahou Kristen. Zatím probíhají spekulace, jako to vše bude.


Můj komentář: Doufám že nebude, protože na Breaking Dawn se těším úplně nejvíc ://. Né, že bych chtěla vidět polonahou Kristen :D :D (to ani náhodou :D), ale podle mě to bude nejlepší díl, protože to chtějí točit úplně podle knížky. Tak budeme doufat (my faninky -18 let :D ://)


Thanks-

Melissa Rosenberg gives More data on The Screenplay by Breaking Dawn! (SPOILERS)

8. července 2010 v 14:30 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie.
Mellisa Rosenberg poskytla několik nových zajímavých detailů v Paříží minulý víkend, na to, co bude zahrnuto a co ne ve filmové adaptaci Breaking Dawn. (obsahuje spoilery!)

Dnes už víme, že poslední kniha, Breaking Dawn, bude rozdělena do dvou filmů. Víte jak?
Pro mě je přirozené oddělení v knize. Ještě přesně nevím, kdy ukončím první film, ale v první části knihy je Bella člověk, čerstvě vdaná a těhotná, zatímco ve druhé části je upír a matka. Takže nějak takto, to je přirozené oddělení. Ale ještě přesně nevím kde. Pracuje se na tom.

Chystáte se zachovat - book of Jacob?
Ne, nechystáme se to držet.
Eclipse je dobrý způsob, jak zavést Jacobovu knihu, protože v tomto filmu se začínáme přesouvat od jednoduchých pohledů Belly. Vidíme novorozené, Volturiovi…jsme skutečně připraveni začít přecházet od tohoto hlediska. Proto, v Sunrise, máme Jacobovi vize toho, co se stane téměř přirozeně.
 
 

Reklama

FANCLUB