You, My (were)wolf - Kapitola III. Sblížení

1. listopadu 2010 v 20:03 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  You, my (were)wolf - Chii
MWW
Kapitola třetí - Sblížení

Šustění saténu doprovázelo každý můj krok. Mandy cupitala za mnou a snažila se mě dohnat.
" Na." Řekla a podala mi bílou krabičku, obdelníkového tvaru.
" Co to je?" Zamrkala jsem nechápavě.
" Škraboška. Vybrala jsem nakonec téma.. Neuhodneš jaké!" Zasmála se. To asi neuhodnu.. Zkoumavě jsem se podívala na své a její šaty. Mé byly černé, její rudé. A ta škraboška..
" No tak, Mandy. Řekni mi to. Nemám šanci to uhádnout." Rezignovala jsem nakonec. Zachichotala se a předehnala mě, až jsem se musel prudce zastavit. Přiblížila se až ke mně, jakoby mi něco chtěla pošeptat a pak najednou vykřikla.
" Upíři! To zíráš co?"
" To teda jo- Jak tě to prosím tě napadlo?" Ptala jsem se jí, mezitím co jsem si nasazovala černou, zdobenou škrabošku.
" Nedávno jsem viděla nějaký seriál.. Jak se jen.. jmenoval.." Řekla zamyšleně a pokračovala ulicí. Mandy si už nevzpomněla a my jsme více než rychle dorazily na místo konání. Místo toho, abychom vešly hlavním vchodem, kde se už, mimochodem, tlačilo spoustu známých i neznámých tváří v úhledných róbách a oblecích, proplížily jsme se nenápadně zadem a vešly jsme zahradou. Toho že v místnostích ještě nikdo nebyl jsem si všimla až později, napřed jsem se uchváceně rozhlížela po výzdobě, připomínající konec sedmnáctého století. Děkovně jsem se podívala na Mandy a ta jen přikývla s výrazem říkajícím, já to věděla.
" Dobře, já jdu říct těm hromotlukům u dveří, že už je můžou pouštět dovnitř. Ty.. Ty můžeš.. zůstaň prostě tady." Ještě mávla rukou kamsi do koutu a za chvíli se salónkem rozezněla pomalá hudba.
Postávala jsem venku a dívala jsem se do křišťálově čistého jezírka. V ruce jsem držela skleničku od nějakého pití, co mi Mandy vnutila. Alex, ani jeho parta se dosud neukázala což mě docela trápilo. Upila jsem ze skleničky a trošku jsem zamrkala, když mi bublinky zašuměly v ústech.
" Hej.." Trochu jsem se lekla, když mi kdosi zaklepal na rameno. Otočila jsem se. Přede mnou stál.. Kluk. Ale byl.. Nádherný! Měl sněhobílou pleť, světle modré, výrazné oči a černé vlasy.
" Ještě se neznáme.." Mrkl na mě. " .. jsem Chris." Usmál se.
" Sam." Podala jsem mu ruku, a překvapeně jsem se na něj podívala, když místo toho, aby mi s ní potřásl, ji jemně políbil. Vtom jsem v otevřených dveřích od salónku zahlédla Alexe.
" Omluv mě.. Prosím." Usmála jsem se a odkráčela jsem. Alex se netvářil moc nadšeně. Asi nás už delší dobu pozoroval.
" Al-"
" Kdo to byl?" Zavrčel. Pokrčila jsem rameny a nechala jsem ho obtočit jeho ruku kolem mého pasu.
Po boku Alexe jsem strávila celý večer. Tancovali jsme, bavili se a já se o něm dověděla spoustu věcí. Později mi představil i dva členy jeho party, kteří přišli s ním.
" Jdu se napít.." Kývla jsem na Alexe, který mě jen velmi neochotně pustil. Jeho vztah ke mně.. Byl poněkud zvláštní. Dnes jsem chtěla, aby se to vyjasnilo, ale zatím jsem nenašla odvahu o tom s ním mluvit. U stolku se skleničkami jsem narazila na Chrise. Tedy spíš, on narazil na mě.
" Sam!" Usmál se. Zamával jsem mu a chtěla jsem se otočit a jít zpátky, ale byl o něco rychlejší, než jsem předpokládala a najednou byl přede mnou.
" Nepopřál jsem ti." Znovu se usmál. Zvláštním způsobem mě jeho úsměv fascinoval. Byl upřímný, ale.. Bylo na něm něco.. Záhadného?
" Všechno nejlepší."
" Díky. Hm, víš chtěla jsem se zeptat.. Odkud se známe?" Zeptala jsem se s omluvným výrazem.
" Ah! Pozvala mě Mandy. Známe se už delší dobu. Říkala, že se mi budeš líbit. Měla pravdu." Mrkl na mě a já mírně zrůžověla.
" Kde je Sam? Už tu měla bý- Zase on?!" Nadzvedl Alex obočí a chystal se jít za Sam. Leo ho ale zarazil.
" Alexi.. Vždyť to je.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vampire Girl [Affs] Vampire Girl [Affs] | Web | 1. listopadu 2010 v 20:50 | Reagovat

Ahoj Affs...Náš blog dovršil krásné návštěvnosti, přijď se prosím povídat a kouknou se na malý dáreček...

http://vampire-diaries-serial.blog.cz/1011/100-000-visitors-we-love-you

2 twilight-saga-meyer twilight-saga-meyer | Web | 2. listopadu 2010 v 14:50 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB