Úsměvné upíří deníky - part.1

7. listopadu 2010 v 22:02 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  3 Friends, 3 Boys=disaster
Takže, ehm, tohle se zrodilo dnes večer.. :D A budete se chlámat, a to jakože dost. :D 
Tak směle do toho. :D

Milý deníčku, dnes jsem zase zakousl veverku. Přemýšlím, že bych se dal k ochráncům zvířat. Jinak byl můj den opět naprosto nudný. Damon unesl Elenu do Virginie, nemůžu se ani jednomu dovolat, navíc mi Bonnie předpověděla příchod významné osoby do mého života. Jak jsem říkal, naprosto nudný den.
PS: Bonnie mi nahání strach, umí přepínat frekvence na rádiu pomocí mysli až na dálku 20 metrů!
Tvůj Stefan.

Milý deníčku, Damon mě unesl do Virginie. Stefan mi pořád volá, nemůže pochopit, že teď chci být s Edwardem?! Sedíme teď v jakémsi pofiderním baru, Damon si odskočil, což nechápu, vždyť je teoreticky vzato mrtvý, tak využívám chvilky klidu. Právě sem přišly nějaké tři teenagerky, vypadají moc dobře, doufám, že je Damon nebude chtít vycucnout. Jo mimochodem je tu s námi i Tyler, je to strašná vtěrka, od té doby co je vlkodlak. Měl by si najít ženskou.
Tvoje Elena.
,, Je to tu divný.."
Postěžovala si melírovaná brunetka, která seděla na barové židličce a v ruce třímala skleničku s nějakým alkoholem.
" Nestěžuj si." Odbyla ji blondýna, která spala na pultu.
" Vy jste scíplotiny… Letěly jsme sotva jedenáct hodin letadlem, a vy už tu spíte?" Zasmála se druhá brunetka s krátkým účesem. Blondýnka, co předtím spala na pultu se rychle nadzvedla, až se jí její sluneční brýle posunuly z nosu, kamsi do poloviny tváře.
" Já nespím! Jenom…Přemýšlím!" Řekla rázně a kývla na barmana, který jí dolil.

Milý deníčku, asi to nebudou teenagerky. To nevadí, i tak doufám, že je Damon nevysosá.Začínám se o něj bát, už je na tom záchodě nějak dlouho.
Tvoje Elena.
Damon se zrovna vracel z toalety, když se blondýnka zvedla a chystala se svým kamarádkám předvést, že ještě ladně zvládne postavit se na barový stůl bez pomoci ostatních. Samozřejmě, že to nezvládla a byla by spadla na zem, kdyby ji Damon, právě procházející kolem, nechytnul. Když to viděla Elena, pomyslela si, že babička měla pravdu. Moc myslet na některé věci, které nechceme, aby se udály, by se nemělo. Ovšem vše se zvrtlo proti Elenině představě. Damon vypadal spíše retardovaně, než krvelačně. Chvíli se na blondýnku díval s pootevřenými ústy, ale nakonec se vzpamatoval a nechal ji postavit se. Její kamarádky se hlasitě rozesmály, což upoutalo pozornost Tylera i Eleny.
" Vidíte… Já jsem vám to.. Říkala!" Řekla a udiveně se zadívala na Damona. Chvíli se tam navzájem obdivovali, až si Elena významně odkašlala.

Milý deníčku, jsem tak sám. Ani Elena tu není. To už jsem vlastně říkal. Straší tu jen ta pitomá vrána, ee… Tedy chtěl jsem říct Bonnie. Pořád dělá něco v kuchyni. Před chvílí se mě ptala, že jestli nemám mločí oči! A pořád mi přepíná rádio. Doufám, že se to nenaučí i s televizí.
PS: Zlatý Damon!
Tvůj Stefi.
" Já jsem Damon. Těší mě." Usmál se Damon, tím svým mírně šibalským úsměvem.
" Kačka. Eh, teda Kateřina. To je Silva.." Ukázala na melírovanou brunetu.. " .. a tohle…" ukázala na krátkovlasou brunetku...
" Kristýna."
" Cizin-!" Než to Damon stihl doříct, Tyler se už horlivě představoval Kristýně a Silva pro změnu vedla rušnou debatu s Elenou. Damon pokrčil rameny a sednul si k baru. Kačka si sedla vedle něj. Po chvíli mu začal zvonit telefon.
" Haló? Tady Damon."
" Veverky.."
" Cože?"
" Veverky..!"
" Co?!"
" VEVERKY! Zabíjí mě! Bonnie si je tu skladuje! Ochranáři mě nechtějí vzít do organizace, protože je tu našli!" Damon znechuceně típl telefon a usmál se na Kačku.
" Takže, odkud jste?" Zeptal se.
" Je to taká prdel svě-.. Tedy chci říct, z malebného státečku, které není poblíž žádného moře, čítá dokonce dvě jaderné elektrárny, a na dálnicích se tam vůbec nedá jezdit." Zasmála se a sundala si sluneční brýle. Damon protáhl obličej.
" Tvoje oči..!" Kačka se na něho tázavě podívala. Na chvíli to vypadalo, že Damon snad zrůžověl. Jen na chvíli.

Milý deníčku, je to stupidní, ale taky jsem si tě začal psát. Dnes jsem poznal úžasnou dívku! Je mnohem hezčí než Stefan a Elena dohromady a byl by z nás úžasný pár . Není to divné, psát srdíčka? Mají takový nepřirozený tvar. Lidské srdce vypadá mnohem jinak, má asi tvar buráku, dobře to znám, dyť už jsem jich tolik viděl. Teď spí ona a její kamarádky u nás. Slyším, jak si Bonnie zase hraje s rádiem, Stef měl pravdu, je to dost otravné. Asi se na ni půjdu podívat. Spí ve vedlejším pokoji, vydupal jsem si to, Stefan to dovolil, protože jsem mu řekl, že zabiju všechny veverky a svedu to na něj, aby ho vyloučili z toho svazu ochranářů zvířat. Je trapnej, pořád tu chodí v mysliveckým.
PS: Bonnie se naučila ovládat televizi pomocí mysli na dálku 50 metrů!
Tvůj Damon.
Milý deníčku, dnes za mnou přišel Jeremy. Líbí se mu Silva. Pořád za ní chodí jako štěně, asi si na něj bude muset pořídit vodítko. Říkala, že si chce koupit hnědé, aby mu ladilo k očím. Kača se vypařila někam s Damonem, říkal, že jí chce ukázat město. Stefan se zavřel v koupelně, dělá uražence, protože jsem mu řekl, že radši budu s Edwardem, než s myslivcem. Bonnie tu dělá pokusy na zvířatech, respektive na veverkách, a také stále rozlaďuje televizi. Už nás to všechny sere, štve. Nejenže se ji naučila ovládat pomocí mysli, ale dokonce pomocí ovladače!!! Cítím, že to ještě není konec!
PS: Chybí mi Katherine.. :'(
Tvoje Elena.
Z dolních pater byl slyšet veselý smích. Kačka s Damonem se vrátili z města. Kika a Tyler si venku hráli na, připíchněte Íjáčkovi ocas, přičemž Tyler dělal Íjáčka, tedy v tomto podání by to bylo spíš, připíchněte ocas vlkodlakovi. Elena se snažila dobít do koupelny za Stefanem, který si z jejího nového šátku od Gucciho udělal šátek se kterým si pucoval pušku, aby mohl jít na lov vzteklinou nakažených veverek.

Milý deníčku, tady Stefi. Elena se mi dobývá do mého prozatímního skladu protilátek na vzteklinu. Na to že není upír, má docela páru. Jo a mimochodem, Damon jede po Kačce! Je to fakt nářez, že má holku, kterou mu nechci přebrat. Ale Elena mě štve. Asi si nabrnknu Bellu, a..a … tu Alice k tomu, abych ji naštval!
PS: Ochranáři zvířat jsou hustí borci!
Tvůj Stef.
Dnes jsem byl s Kačkou ve městě. Strašně jí to slušelo, když jsem jí udělal ohryzek na krku. Pak jsme přišli domů, a zjistili jsme, že je Stefan zavřenej v koupelně. Elena říkala, že byl zlý a musí ho potrestat, asi jí ruplo v bedně od toho, jak tu Bonnie pořád provádí ty hokusy, pokusy… Nechal jsem Kačku u ní v pokoji, protože mi Elena nedovolila, abych se za ní přestěhoval, tak z toho mám depku. Ale zítra bude super den. Budu se tvářit, že je všechno ok, budu se usmívat. Když se mě někdo zeptá, jak se mám odpovím, fajn, je mi dobře… Teda počkat, co blbnu tohle je text z první epizody. Navíc Eleny!
PS: Bonnie nám pořídila další tři televize. A speciální ovládání z limitované edice: For seniors. Má óbří tlačítka.
Tvůj Damoníček.
"Tylere! Dyť vykrvácíš..!" Zařvala Kika zděšeně.
" Ale, to nic není, jenom otevřená zlomenina.." Zasmál se Tyler a vesele pokračoval ve štípání dřeva na oheň do krbu.

Milý deníčku, Damon je prostě úžasný! Má strašně sexy postavu, a je..je..je..Ááááá.. Byli jsme ve městě, ukázal mi kde je zavřená jeho ex, Katherine, shodou okolností má stejné jméno, ale to bude určitě jen náhoda. Taky mi koupil nový přívěšek, a řekl mi, že je.. že je.. Tomu nebudeš věřit! Upír! Pak jsem mu dala napít mojí krve! Bylo to táák romantické!
Chci bydlet s ním na pokoji, ale Elena to nechce dovolit. Žárlivka :'(
PS: Ta Bonnie je strašná, nainstalovala mi do pokoje kabelovku a nedala mi ovladač!
Tvoje Dačena
Milý deníčku, byla jsem s Jeremym na vycházce. Velice si oblíbil svoje nové vodítko. Trénovali jsme aport, a základní povely. Třeba líbej, objímej, anebo třeba nakupuj. Bude z něho dobrý partner. Ovšem musela jsem si sebou vzít pytlíky na exkrementy, a vždy když "to" udělal na trávníku, pokárala jsem ho. Když jsme přišli domů, Kača mi svěřila tajemství! V deníku se podepisuje jako DAČENA! Přemýšlím, že bych se mohla podepisovat jako pejskař1997, ale takovou už mám přezdívku na Jeremy.cz, to jsem založila jako Anti Alík.cz! Chatuju si tam s nějakou pařmenkou789, která má bulharskou dogu. A taky si musím postěžovat na Bonnie! Všem nainstalovala kabelovku, jenom mě satelit, takže mi signál spadne kdykoliv si Damon hraje s mlhou!
PS: Zítra vezmu Jeríka k jezeru.
Tvoje Silví.
Milý deníčku, Tyler mě opustil :'(. Šel si hrát ven s Jeremym, a já tu musím poslouchat Bonnie. Věštila mi budoucnost, prý " to" zase dostanu…
Myslím tím, však víš..
nový ovladač. Díky bohu, už nedělá pokusy na veverkách, ale Stefan už tři dny stanuje v koupelně, takže to tu pěkně páchne, protože se nemůže mýt. Nechápu, proč je v tak obřím domě jenom jedna koupelna. Jo jinak Elena je totální magor, začala vyjíždět po sousedce. Jmenuje se Caroline a je to blondýna, pořád si něco špitají a hihňaj se. Minule jsem je viděla, jak jdou spolu do ložnice. Ozývají se tu divné zvuky, už to tak vypadá, že Stefan konečně vylezl z koupelny.Musím jít, než tam půjde Dačena! Jako Damon a Kača! Chodí teď všude spolu, a ona má všude ohryzky, jako kdyby pořád žrala jablka nebo co! No vážně, má je po celém pokoji! Asi se jí tam vkradu a uklidím je, nebo to začne plesnivět.
PS: Bonnie objevila Apple. Vynalezla Itouch rukavice, se kterými můžeš ovládat televizi na 100 metrů a ani se nepohneš. Nechala si je patentovat a teď vydělává miliardy.
PPS: Tayler už je zpátky, možná do té koupelny taky nebudu muset jít sama, je celý od bláta a Silva bude mít s Jerem taky dost práce, co tak koukám!
Tvoje Kikí ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá Team.TWILIGHT-TVD.Fans- Želváá | Web | 7. listopadu 2010 v 22:04 | Reagovat

Jinak kdyby někdo nechápal, tak Silva jsem já, Kika je Chii a Kača je bývalá adminka- dneska "známá" jako Miss Katherine (jmenujeme se tak :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB