You, My (were)wolf - Kapitola I. 7:00

17. října 2010 v 22:07 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  You, my (were)wolf - Chii
MWWKapitola první - 7:00

Na víčkách mně šimralo ranní slunce. Otveřela jsem oči a pomalu jsem se posadila. Chvíli jsem přemýšlela, kde se to vlastně nacházím. Nakonec jsem si vzpomněla, byl to můj nový pokoj. Přestěhovali jsme se. Plácla jsem sebou znovu na postel. Nikam se mi nechce. Další nová škola, noví lidé, přátelé. Stěhujeme se tak často, že kdybych měla adresář, byl by už dávno přeplněný. Měla bych vstát, jít se umýt, nasnídat… Zabořila jsem hlavu do polštáře. " Sam?! Jsi vzhůru?! Pospěš si, nebo přijdeš pozdě!"
Budova A, vchod C.. Blbej plánek! Zmateně jsem se rozhlédla. Bylo tu rušno, motala se kolem mě spousta lidí. Zrovna, když jsem se znovu chystala se rozejít chodbou rovně, někdo do mě vrazil.
" Sakra…" Zaklela jsem a sesbírala jsem si učebnice ze země.
" Moc se omlouvám, spěchám na hodinu a nevšimla jsem si tě!" Omlouvala se mi blonďatá dívka.
" To je v pohodě, já se tu tak blbě motám." Zasmála jsem se.
" Ah! Jsi tu nová?" Usmála se.
" Jo, hledám učebnu biologie č. 2. Jenže tahle škola je tak velká, že jsem nenašla ani tu první." Řekla jsem. Na první pohled vypadala sympaticky.
" Zrovna tam jdu, tak můžeš jít se mnou. Mimochodem, jsem Mandy." Představila se s úsměvem.
" Sam." Kývla jsem. Učebna biologie se nacházela na opačné straně budovy. Byla to prosvětlená místnost, s knihovnami a kostrou vedle tabule. Sedla jsem si vedle Mandy, která mi to ochotně nabídla. Hodina biologie neprobíhala nijak složitě… Byla jsem představena třídě, dostala jsem učebnice a další vyučování se odehrávalo ve stejném duchu. Mandy chodila se mnou do třídy, dokonce jsme se docela spřátelily. Byla na mě opravdu milá. Oběd jsme si koupily v bufetu, který byl ve škole, a stejně jako škola, byl více než velký. Mandy rozhodla, že jídlo si sníme venku. Úhledný anglický trávník přímo vybízel k tomu, aby si na něj někdo sedl.
" Tak Sam, řekni mi něco o sobě." Začala Mandy, když jsme se posadily.
" Hmm, kde začít? Přistěhovali jsme se z Kanady, je mi šesnáct, za dva týdny budu mít narozeniny…"
" Fáákt? To ti musíme uspořádat nějakou párty!" Řekla nadšeně. Zasmála jsem se. Mandy najednou zpozorněla.
" Co se děje?" Zeptala jsem se. Mandy ukázala směrem k parku, nedaleko od nás. Než jsem se tam ohlédla, zarazila mě.
" To jsou kluci od nás ze školy. Půjdou kolem, tak se teď neohlížej." Nechápala jsem, proč dělala takový humbuk, kvůli klukům od nás ze školy. Tak jsem kývla. Za chvíli šli opravdu kolem nás, a já stále nechápala, proč kolem toho tolik nadělala. I když, všichni měli něco do sebe, zvlášť jeden byl opravdu… Nádherný! A jak se usmíval! Kdyby ten úsměv patřil mně, tak roztaju. Jenže byli zabraní do hovoru, ani si nás nevšimli.
" Kdo to byl?" Zeptala jsem se se zájmem.
" To byli skejťáci. Jsou tady fakt oblíbení. Většina lidí z nich má vítr." Řekla Mandy potichu. Nechápu, proč šeptala, byli už dávno pryč. Ale jeho jsem nemohla dostat z hlavy. Chtěla jsem se Mandy zeptat, jak se jmenuje, ale bavila se zrovna s nějakou mně neznámou tváří.
Další den byl snad ještě víc slunečný než ten předešlý. Vzala jsem si na sebe bílý top, úzké černé džíny a červenou károvanou košili. Svoje havraní vlasy jsem si stáhla do culíku a ofinu jsem nechala volně. Vzala jsem si tašku a vyrazila jsem.
Před školou na mě čekala Mandy. Prý abych zase nezabloudila. Kráčely jsme spolu chodbou, když jsem do někoho, znovu, vrazila. Spadla jsem na zem.
" Zase! Tohle už mě začíná štvát.." Mnula jsem si naraženou ruku, kterou jsem nešikovně stočila, když jsem padala. Dotyčný mi pomohl vstát a já si až teď všimla kdo to je. Byl to ten kluk ze včerejška.
" D-Díky.." Řekla jsem zaskočeně. Byl o hlavu větší než já. Když jsem se mu podívala do jeho pronikavých hnědých očí, nemohla jsem se odtrhnout. On se na mě díval výrazem, jaký jsem nemohla popsat. Chvíli jsme se tam na sebe dívali, pak se z Mandiny strany ozvalo výrazné odkašlání. Rychle jsem se probrala.
" Ah, já se moc omlouvám.. Moje vina!" Řekl rychle. Pak se otočil a někam odběhl. Tázavě jsem se na Mandy podívala. Jen pokrčila rameny.
" Měly bychom jít.." Řekla a podíva se znepokojeně na hodinky.
Celý den mi to vrtalo hlavou. Ten jeho pohled.. Bylo to tak zvláštní! Když jsme s Mandy zase obědvaly venku, doufala jsem, že ho potkám.
" Hele, Sam.. Nepůjdeme dneska nakupovat? Znám jedno super nákupní středisko, určitě se ti tam bude líbit." Navrhla Mandy. Moc jsem ji neregistrovala tak jsem jí jen přikývla.
" Vnímáš mě vůbec? Co to s tebou je?" Zasmála se. Jen jsem mávla rukou a sbalila jsem si věci.
" Tak jdeme?" Zeptala jsem se.
Nákupní středisko, o kterém mluvila Mandy, bylo opravu obří. Obchody od Marks&Spencer přes Converse až po Pradu. Bylo to až neuvěřitelné. Po tří hodinovém chození jsem byla ráda, že jsme si konečně sedly a vydechly. Na tohle očividně nejsem stavěná. Mandy se zadívala někam za mě, zatímco já upíjela ze svého Starbucks cafe.
" Hele kdo sem jde." Poznamenala s kývnutím hlavy. Otočila jsem se. Byli to oni! Zkoumavě jsem si je všechny prohlédla. Pak jsem se otočila.
" Sam, není ti nic? Jsi nějaká bledá." Řekla Mandy.
" N-Ne! Jak tě to napadlo?!" Zeptala jsem se. Popravdě jsem měla žaludek sevřený a v krku mi uvízl knedlík. Co to se mnou je? Vzchop se!
" Kde jsou tu .. záchody?" Zeptala jsem se.
" Musíš jít tamtím směrem a pak doprava, je tam taková velká chodba.. Jsou po levé straně." Vysvětlila mi Mandy. Bezva, co v tomhle státě není velký?! Chvíli jsem se motala, než jsem tu chodbu našla, ale když jsem ji konečně našla, musela jsem ji zase rychle opustit. Byl tam ten kluk, co mě srazil a dost hlasitě se hádal s nějakým klukem od nich z party.
" Neříkej mi, že jsi se do ní oti- ty víš co?!" Tomu jsem moc nerozumněla. Asi o někom mluvili.
" Asi ano, ježiši, já vůbec nevím! Jsem strašně zmatenej!" Tohle byl jeho hlas.
" Alexi..-" Zarazil se v půli věty. Slyšela jsem kroky směrem ke mně. Do prčic. Rychle jsem se rozhlédla a zalezla jsem do nejbližšího obchodu. Chňapla jsem první kousek oblečení co mi přišel pod ruku a utíkala jsem do převlékací kabinky. Co to bylo za rozhovor?! Srdce mi bušilo jako o závod.. .
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eli Eli | Web | 18. října 2010 v 16:45 | Reagovat

měla bys to pak vydat do knížky :))

2 Miss Katherine Miss Katherine | Web | 18. října 2010 v 18:23 | Reagovat

Úžasné, jako vždy .. :DD což mi připomíná .. nečetla jsem další kapitolu!!!

3 MaCi MaCi | Web | 19. října 2010 v 16:19 | Reagovat

krásný :)

4 Nessie y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ Nessie y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ | Web | 19. října 2010 v 17:36 | Reagovat

krásnej new lay :-)

5 >>DamieKatie<<...píše >>Damie // affiliates >>DamieKatie<<...píše >>Damie // affiliates | Web | 20. října 2010 v 18:23 | Reagovat

Nádhernej lay ♥♥♥

6 BeeDee BeeDee | Web | 21. října 2010 v 18:19 | Reagovat

pises dobre =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB