Robert´s new home with Kristen...?

26. srpna 2010 v 7:58 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  RP - other

Hvězdy Twilight Robert Pattinson a Kristen Stewart mají v plánu společně se nastěhovat do nového domova ve snaze zachránit jejich vztah. Pár, který opakovaně popíral romantický vztah, si pronajal v Americe pěti ložnicový dům měsíčně za $14, 000 v Los Angeles, i přes to, že se chce 24 letý britský herec původně stěhovat do New Yorku, prohlásil Contactmusic.

"Myslím, že o tom Robert opravdu uvažoval, uvědomil si, že stejně tak moc by chtěl žít v New Yorku, ale nechce jít nikde bez Kristen," dodává zdroj.

Pár doufá, že tento rok může upevnit jejich vztah, který se stává čím dál napjatějším kvůli pracovním závazkům, které je vedou od sebe, tak jak to předvedla Kristen, která údajně odmítla zúčastnit se posledních Teen Choice Awards v Kalifornii s Robertem.

"Kristen natáčí On the Road v Montrealu a mohla jít na udílení cen, ale nechtěla čelit médiím a případným otázkám o jejím vztahu s Robertem." dodává zdroj. "Jako pár který je na dlouho vzdálený od sebe by společně měli trávit každý okamžik. Její odmítnutí bylo docela šok pro Roberta. Cítím, že potřebují společně pracovat a trávit volný čas, bez ohledu na tisk." dodal zdroj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pájule Pájule | Web | 26. srpna 2010 v 9:31 | Reagovat

hehe :D nemám co k tomu říct :D jen že jsem to věděla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB