News about "Elena" & "Katherin" in TVD (2.series)

26. srpna 2010 v 8:15 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  TVD - news
Jako kdyby toho hrdinka hitu "The Vampire Diaries" Nina Dobrev neměla dost na svém talíři! Minulá série vtěsnala její postavu mezi dva sexy herce/upíry a bratry, které kdy televizní vysílání mělo! V letošní sérii Nina dostala do pusy tesáky, protože se chystá poddat Katherine Pierce, zlému dvojčeti Eleny.
Katherine jsme mohli vidět ve flashbacích, ale když jsme ve finále minulé série viděli, že se vrátila v podpatcích a sexy bundičce, poznali jsme nového padoucha. Zap2it odchytili Ninu Dobrev na natáčení v Atlantě a nemohli se nabažit jejích výrazů.

I když Katherine pohlcuje sérii, Za2it nezapomněli na Elenu a museli o ní něco víc zjistit, co se bude týkat druhé série. Nejvíce je zajímala otázka ohledně polibku, kdyby Damon(Ian Somerhalder) skutečně líbal Elenu a ne Katherine, zda by mu polibek oplácela. 
"Jsem si jistá, že má Elena o Damonovi sny."říká Nina. "Nejsem si jistá, zda by se ocitla v pozici, kdy by ho ona chtěla políbit a co by dělala. Má vysokou morálku a miluje Stefana(Paul Wesley). Pro ni to prozatím bude navždy Stefan." Nemyslete si tedy, že by se Eleniny sny staly skutečností. "Myslím, že Eleniny city k Damonovi jsou stále jen přátelské."říká Nina. "Znepokojuje ho to a Elena rozhodně o Damona stojí, ale se Stefanem si prošli spoustou. Chce, aby to tak zůstalo."

Elenin milostný život je v druhé sérii ve srovnání s rodinným naprosto jednoduchý. Naposledy jsme viděli Gilbertovy, Jeremy spolykal prášky a lahvičku krve v naději, že se stane upírem, a John, který se ukázal jako biologický otec Eleny, se setkal s ostřím Katherine. "Nemohu přesně říci, co se s nimi stane."tvrdí Nina. "Nechci odhalit překvapení! Řeknu asi tolik, že se věci nezmění v lehčí, obzvlášť ne v rodině Eleny."zakončuje.

Thanks-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AdelQa AdelQa | Web | 26. srpna 2010 v 8:28 | Reagovat

Krásný blog=)

2 Pájule Pájule | Web | 26. srpna 2010 v 9:39 | Reagovat

nooo bude to masakr :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB