Fakta o Rozbřesku....

2. srpna 2010 v 21:13 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  Breaking Dawn - news
V časopise bravo se objevili nějaké informace o Rozbřesku. Režisérka-Melissa Rosenberg prozradila,že Rozbřesk bude daleko ,,odvážnější,, než jeho knižní předloha.

Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."
Thanks-

Můj komentář: Nevím, jestli může z vášnivých scén "vytlouct" ještě něco víc. Podle mě to mezi postavami tak jiskří, že si myslím, že ani není potřeba zvyšovat intimnost. No a porod by tam zrovna nemusel být tak, jak v knize :D. Myslím, že spousta fanoušků/fanynek by ocenilo, kdyby zrovna tahle scéna byla trochu "skromější" :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB