Srpen 2010

Ian Somerhalder- change to Damon Salvatore

30. srpna 2010 v 21:55 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  IS - other
V tomle videu se můžete podívat, jak trápí Iana v maskérně, než se z něho stane ten hrůzostrašný upír s tesáky a s děsivýma očima....
(Bohežel se mi toto videu tady nechtělo zobrazit, tak tu dám jen odkaz z YouTube...)

Ian Somerhalder- The Best sexy beast

29. srpna 2010 v 20:10 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  IS - other
V magazínu Entertaiment Weekly vyšel článek o Ianovi Somerhalderovi, který se teď může pyšnit titulem Nejsexy "zvíře" a to na základě toho, ža Ian porazil v anketě o Nejsexy "zvíře" Edwarda Cullena (Rober Pattinson) o 3 902 hlasů, což je docela málo oproti tomu, že celkový počet hlasů byl  273 000. No já osobně bych asi hlasovala pro Iana (který zde soutěžil jako Damon Salvatore) :D :D.....

TVD- Promo photos from 2. series

27. srpna 2010 v 20:20 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  TVD - news
Nádherné promo fotky z 2. série! :)... ÚÚÚÚ Damon 8))..... :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com

!!ZÁPIS AFFS!!

26. srpna 2010 v 11:18 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans

!!NEČEKANÝ ZÁPIS AFFS!!

Rozhodly jsme se udělat NEČEKANÝ zápis Affs, protože máme pocit, že tu nikdo nechodí. Omluvíme POUZE BLOGY, KTERÉ JSOU POZASTAVENÉ!! Na zapsání máte 10 dnů!! TOHLE NENÍ ZÁPIS NOVÝCH AFFS- ZAPISUJÍ SE POUZE STARÉ AFFS!!! (Pokud se ovšem zapíše Affs málo, možná bude zápis nových Affs...)... A ještě bych vás chtěla poprosit o jednu věc- Prosím, nedávejte k tomuto článku žádne komentáře, které se tohohle netýkají (Potom se  v tom špatně vyznává)!
(Klikni na celý článek)

News about "Elena" & "Katherin" in TVD (2.series)

26. srpna 2010 v 8:15 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  TVD - news
Jako kdyby toho hrdinka hitu "The Vampire Diaries" Nina Dobrev neměla dost na svém talíři! Minulá série vtěsnala její postavu mezi dva sexy herce/upíry a bratry, které kdy televizní vysílání mělo! V letošní sérii Nina dostala do pusy tesáky, protože se chystá poddat Katherine Pierce, zlému dvojčeti Eleny.
Katherine jsme mohli vidět ve flashbacích, ale když jsme ve finále minulé série viděli, že se vrátila v podpatcích a sexy bundičce, poznali jsme nového padoucha. Zap2it odchytili Ninu Dobrev na natáčení v Atlantě a nemohli se nabažit jejích výrazů.

I když Katherine pohlcuje sérii, Za2it nezapomněli na Elenu a museli o ní něco víc zjistit, co se bude týkat druhé série. Nejvíce je zajímala otázka ohledně polibku, kdyby Damon(Ian Somerhalder) skutečně líbal Elenu a ne Katherine, zda by mu polibek oplácela. 
"Jsem si jistá, že má Elena o Damonovi sny."říká Nina. "Nejsem si jistá, zda by se ocitla v pozici, kdy by ho ona chtěla políbit a co by dělala. Má vysokou morálku a miluje Stefana(Paul Wesley). Pro ni to prozatím bude navždy Stefan." Nemyslete si tedy, že by se Eleniny sny staly skutečností. "Myslím, že Eleniny city k Damonovi jsou stále jen přátelské."říká Nina. "Znepokojuje ho to a Elena rozhodně o Damona stojí, ale se Stefanem si prošli spoustou. Chce, aby to tak zůstalo."

Robert´s new home with Kristen...?

26. srpna 2010 v 7:58 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  RP - other

Hvězdy Twilight Robert Pattinson a Kristen Stewart mají v plánu společně se nastěhovat do nového domova ve snaze zachránit jejich vztah. Pár, který opakovaně popíral romantický vztah, si pronajal v Americe pěti ložnicový dům měsíčně za $14, 000 v Los Angeles, i přes to, že se chce 24 letý britský herec původně stěhovat do New Yorku, prohlásil Contactmusic.

"Myslím, že o tom Robert opravdu uvažoval, uvědomil si, že stejně tak moc by chtěl žít v New Yorku, ale nechce jít nikde bez Kristen," dodává zdroj.

Pár doufá, že tento rok může upevnit jejich vztah, který se stává čím dál napjatějším kvůli pracovním závazkům, které je vedou od sebe, tak jak to předvedla Kristen, která údajně odmítla zúčastnit se posledních Teen Choice Awards v Kalifornii s Robertem.

"Kristen natáčí On the Road v Montrealu a mohla jít na udílení cen, ale nechtěla čelit médiím a případným otázkám o jejím vztahu s Robertem." dodává zdroj. "Jako pár který je na dlouho vzdálený od sebe by společně měli trávit každý okamžik. Její odmítnutí bylo docela šok pro Roberta. Cítím, že potřebují společně pracovat a trávit volný čas, bez ohledu na tisk." dodal zdroj.

Beautyfull Ian :))

25. srpna 2010 v 20:38 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  IS - other
Našla jsme kouzelnou fotku Iana... Tady je naprosto k sežrání! :)) (koneckonců to je vždycky, ale tady.... ÁÁÁÁ!) :D


Breaking Dawn- funmade drawing

25. srpna 2010 v 20:10 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  Breaking Dawn - news
Našla jsem nádhernou kresbu z Breaking Dawn, kterou namaloval/a nějaký/á fankušek/fanynka ságy.Prosím, tento obrázek kopírujte POUZE s ikonkou NAŠEHO BLOGU! (a pod váš článek napište, ať i ostatní blogy kopírují NAŠI ikonku- or or )....DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

TVD- poster from 2.series

25. srpna 2010 v 19:39 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  TVD - news
Nový poster TVD ke 2. sérii- který jsme tu měli už i dříve, no bohužel ve špatné kvalitě.


TVD- Episode Stills (2x02 - Brave New World)

25. srpna 2010 v 19:32 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka |  TVD - news
Ten první obrázek je prostě dokonalý! :D :D

imagebam.com imagebam.com
(pro zvětšení klikni na obrázek)

Thanks-

FANCLUB