Umírat znamená Milovat - 4.kapitola - 3.část |Vysvětlení|

8. července 2010 v 15:00 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. |  Odi et Amo - .KaTie.
umírat..
,,Tak co je Charlesem?" ,,Víte on .."

,,..zabili ho.." Byl smutný, ale i přesto jsem nedokázala neudržet úsměv na tváři: ,,Tak to je snad dobře ne? Nebude už nikomu škodit." Vzhlédl. Oči mu zčernaly a na tváři vystouply žíly. Hned se ovládl .. ,,Jo, pro někoho je to dobře. Ale byl to můj nejlepší kamarád.. I přesto co dělal." Nikdy bych si nepomyslela, že zrovna Charles by mohl být nejlepším přítelem Benjamina. Vždyť, každý je úplně jiný.. ,,Jak se to stalo?" ,,Nevím, ale našel jsem jeho tělo proměněné v prach. Nešel by do té ulice! Nikdy! Musel ho tam někdo zahnat, ale kdo? Nikoho se nebál. A Nora byla celou dobu se mnou." ,,Jak jsi věděl, že to byl on?" ,,Pach. Ani po zničení upíra jeho pach nezmizí." Někdy mi připadalo, že mi až moc říkají o tady tom "jiném světě". ,,Mám jednu otázku." ,,Ano." Usmál se, ale oči měl stále černé. ,,Jak mi můžete věřit, že to nikomu něřeknu o vás? O tom co se děje? .." ,,Jsi hodně zvědavá. No .. někteří upíři mají schopnosti. Vlastně upíři se dělí na čtyři skupiny. Nejsilnější upíři se nazývají Elementární, je jich pouze 5 a ovládají vodu, zemi, oheň, vzduch a kov, každý ovládá něco jiného. Není moc chytré si s nimi zahrávat. Další skupinou jsou Psychičtí.  Jejich schopnosti jsou založené na psychice, a mnohdy i na různých štítech a obranách.
Další jsou Fyzičtí. Ti ovládají útoky fyzické, poškozující tělo a orgány. A nejslabší skupinou jsou Poddaní. Neovládají žádné schopnosti, mimo základní neuvěřitelné síly a rychlosti a dalších typických upířích vlastností. Poddaní jsou proto, že je jejich povinností, poslouchat výše postavené. Samozřejmě, všichni upíři se podřizují Královské rodině. A jejímu trůnu. Tak to platí již tisíce let.*"
,,Ano .. ale chci odpověď na mou otázku." ,,Už jsme u toho. Já patřím do skupiny číslo
2. Vím komu věřit a komu ne. Nic moc, ale někdy se hodí." ,,Tak proč jste se zahazoval s Charlsem, když víte co dělal." ,,No .. Charles mě dokázal přesvědčit, že mu mám věřit. Jeho schopnost platí i na upíry." Nevnímala jsem nic jiného než jen co říkal Benjamin. Vzpomněla jsem si na Alexe, až když Benjamin začal o něm mluvit: ,,Ale vážně se mi nelíbí. To jak se na mě celou dobu dívá, jakoby mě chtěl na místě hned zabít." Benjamin se mi zase podíval do tváře a usmál se - jak já ten úsměv miluju - : ,,Tak nashle. Snad budu mít možnost vás takhle ještě dnes pozdravit." Kývla jsem na jeho podzrav a sedla si zpátky ke stolu u Alexandra. ,,Co chtěl?" Vyptával se. Měl pravdu, může mi určitě věřit. ,,Ále, jen známý. Dlouho jsme se neviděli." Nešlo nic než lhát. ,,Tak .. už půjdeme?" ,,Ano. Ráda bych." Benjamin nás pozoroval, až to bylo nepříjemné, ale dělala jsem, že ho nevidím. Alex se najednou zastavil, šel k němu: ,,Promiňte, já jsem Alexandr Clark, ale neznáme se odněkud?" Benjamin si ho přejel pohledem: ,,Benjamin Hingley, myslím, že ne .." ,,Má chyba, promiňte." Benjamin odpověděl jen úsměvem. ,,Co to mělo znamenat?"

*Moc děkuju za inspiraci od Chii! Tenhle úryvek jste mohli číst zde

by .KaTie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 >>Damie >>Damie | Web | 8. července 2010 v 15:36 | Reagovat

Ahoj:)U mne je soutez o nejsexi upíra:)
Z Twilightu,True blood a The vmapire diaries se vybere ten nejsexi a pak budou souperit proti sobje:):
http://tvd-fansite.blog.cz/1007/soutez-o-nejsexi-upira#komentare

2 Deedou Deedou | Web | 8. července 2010 v 18:19 | Reagovat

moc děkuju za nabidku :-) vážim si toho, dneska jsem napsala par lidem, tak uvidim jak to dopadne...ale pak bych ti dala vědět:-)
jsi moc hodna ♥

3 Alice^ Alice^ | Web | 8. července 2010 v 21:00 | Reagovat

máš dokonalej blog:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB