MILOVAT znamená UMÍRAT- 3. kapitola- 3. část

3. července 2010 v 22:45 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans (sil_W_inka) |  Milovat znamená Umírat - Sil_W_inka

3. kapitola- NOVÝ SVĚT

3. ČÁST:

milovat..
Předešlý díl najdete *TADY*Najednou sebou trhla a s výkřikem otevřela oči.

"Co se stalo?!" zeptal jsem se otáčíc se zpět k oknu.
"Lidi..." zašeptala "Ti zatracení, hloupí lidi!!! Oni nemají mozek, nebo co?!! To musí tak toužit po adrenalinu?!" najednou se rozkřičela z hlubokého rozčilení.
"Lidi..." opakoval jsem a v hlavě mi vystoupla  představa,která by mě jindy hrozně děsila. Byla to představa jak....jak jim vysávám krev. Najednou mi začali vystupovat žíly, rudnout oči a růst nehty. Olízl jsem si jazykem rty, které byly úplně suché z toho, jakou jsem měl žízeň. Mandy ke mě přiběhla a pevně mě objala oběma pažema a táhla mě pryč do vedlejší místnosti. Zabouchla za námi dveře, odhrnula starobylý, ošemtělý koberec a na podlaze se objevil poklop. Otevřela ho a strčila mě dovnitř. Vlezla za mnou a zamkla ho.
"Teď mě poslouchej Banjamie!" řekla vážným tónem "Musíš se uklidnit! Rozumíš mi?! Nesmíš na to myslet!" opakovala pořád dokola a přitom semnou silně třásla. Nebylo jí to nic platné. Pořád jsem se díval nahoru ke dveřím poklopu a snažil jsem se uvolnit ruce, abych mohl vyjít ven. "Benjamine!!!" okřikla mě Mandy. Neposlouchal jsem ji. Už se mi povedlo uvolnit jednu ruku z jejího obětí a KŘUP! Chtěl jsem zařvat, ale Mandy mi zakryla pusu rukou. Zmítal jsem se v bolestech. "Promiň mi to!" řekla s mučednickým výrazem v tváři. Zaposlouchala se a když usoudila, že lidi odešli, pustila mi pusu a já zařval velkou bolestí. Rychlostí blesku otevřela poklop a už jsem ležel na potrhané pohovce v obývacím pokoji. "Je mi to hrozně líto!" omlovala se mi "Musela jsem to udělat!". Cítil jsem, jak mi špičáky zase zarostly. "Zlomila si mi ruku?!" zeptal jsem se, když mi kost zase srostla a já byl schopen posadit se......´ "SLEČNO HAWKINSOVÁ!!" zaklapla jsem deník a podívala se na učitele, který stál nade mnou. "Ano pane Mathewsi? Omlouvám se." "Slečno, zajímalo by mě, kdy hodláte dávat pozor?! Co si tu píšete?!" zeptal se pro sebe a vzal mi deník, který jsem se ve spěchu -chabě- pokusila schovat pod učebnice. "Hmmm. Rád si v kabinetu počtu!" prohlásil učitel a nesměle se usmál, když se celá třída zasmála jeho vtipu. Zrudla jsem v obličeji po představě, jak pan Mathews čte moje příběhy- výplody mé fantazie. "Vyzvedněte si to u mě po poslední hodině slečno." prohlásil a odkráčel zpět ke katedře s mým deníkem v ruce.
"SAKRA!" zaklela jsem.
"V klidu Clair!" řekl můj spolusedící a zároveň můj nejlepší kamarád a mile se zakřenil.
"Ale Same, ty to nechápeš!" protestovala jsem "Dokážes si představit, jak si Mathews čte mé pomatené příběhy?!" zasténala jsem.
Sam se začal smát pod tou představou. "No vidíš!" znovu jsem zasténala. "Pane Sandriksi..." okřil učitel Sama "to, že slečna Hawkinsová nedává pozor neznamená, že vy taky nebudete!"
"Promiňte pane." odpověděl Sam a já jsem nedokázala potlačit uchechtnutí. Zašklebil se na mě. Po zbytek hodiny jsme radši byli potichu. Školní den pomalu skončil a já si šla za panem Mathewsem pro své příběhy. Zaklepala jsem na dveře a vešla do jeho kabinetu.
"Dobrý den." pozdravila jsem nesměle.
"Dobrý den slečno." odpověděl učitel. Vyděsil mě jeho výraz. Byl velmi zadumaný se špetkou starostí a vyděšení. "Potřebuji si s vámi velmi, velmi vážně promluvit." pokračoval.
"Ano?" pobídla jsem ho, když dlouho mlčel.
"Emm.... Máte úžasný sloh mimochodem." kráčel kolem horké kaše "Nooo chtěl bych se zeptat...." velmi vážně se mi zadíval do očí s mučednickým výrazem "Co víte o upírech?"

KONEC 3. ČÁSTI

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikita→♥Affs♥ Nikita→♥Affs♥ | Web | 4. července 2010 v 11:58 | Reagovat

Super.. :)

2 Nettie LDE team Nettie LDE team | Web | 4. července 2010 v 13:21 | Reagovat

hezké... hrozně mi to připomíná TS když se Bella promění v upíra..:-D

3 KeLLs // Your AFFÍ! :) KeLLs // Your AFFÍ! :) | Web | 4. července 2010 v 14:04 | Reagovat

Ahoj AFF. Na blogu je důležitej článek tak bych byla ráda kdyby jsi si ho přečetla. Je to o tom že tady nějakou dobu nebudu...

4 KatiQa ♥ the Vampire Diares and ♥ the Twilight Saga KatiQa ♥ the Vampire Diares and ♥ the Twilight Saga | Web | 4. července 2010 v 14:11 | Reagovat

Ahoj,
máš ráda twilight a zároveň i Vampire Diaries? pokud ano, tento FanClub je pro tebe jako stvořený :-) více zde:
http://the-vampire-diares-web.blog.cz/1006/prihlas-se-do-special-fanclubu
PS: omlouvám se za reklamu

5 Team.TWILIGHT-TVD.Fans -sil_W_inka Team.TWILIGHT-TVD.Fans -sil_W_inka | 6. července 2010 v 12:36 | Reagovat

MOOOOOOC děkuji! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB