MILOVAT znamená UMÍRAT

3. července 2010 v 21:49 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans (sil_W_inka) |  Milovat znamená Umírat - Sil_W_inka

3. kapitola- NOVÝ SVĚT

2. ČÁST:
Předešlý díl nejdete *TADY*

"Bylo to pro mě hrozně těžké. Něvěděla jsem, co mám dělat. Asi o týden později jsem narazila na upírský klan, který si říkal ´Nyguri´. Naštěstí pro mě mě přijali mezi sebe. Našla jsem mezi nimi novou rodinu. Skvělou rodinu. Vysvětlili mi všechno kolem upírství. Nadosmrti jim budu vděčná. Takže vlastně doslova na věky." -pousmála se svému vtipu, ale hned zvážněla a pokračovala v monologu- "O čtyři roky později jsem se rozhodla vydat se na cestu do Londýna. Za každou cenu mě nechtěli pustit, ale co jim to zakazování bylo platné proti mojí tvrdohlavosti." -teď jsme se oba začali hlasitě smát- "No a tady jsem v utajení žila dalších 200 let, než jsem potkala tebe." skončila a usmála se na mě tím jejím okouzlujícím usměvem, který jsem jí oplatil. 
"Takže máš nějaké otázky ohledně mojeho ´životního´ přiběhu?" zeptala se. 
"Ano, mám. Kdo je Nejvyšší a proč tvůj adoptivní otec obchodoval s upírskými slzami?"
"Tušila jsem, že se zeptáš. Nejvyšší dohlíží na pořádek v ´upírském světě´. A když je potřeba, tak zasahuje. A co se jedná té druhé otázky. Upíří slzy účinkují pro lidi něco jako droga. Na chvíli -asi na hodinu- částečně sdílí upírské vlastnosti. Mají větší postřeh, jsou bystřejší, rychlejší. Ovšem né tak, jako opravdoví upíři. Na tuto ´drogu´ nexistují žádné testy. No od 17. století je prodávání upírských slz v našem světě zakázané a krutě trestané."
"Tak tohle nechápu! Jakto, že někteří lidé vědí o upírech?!! Sama si přece říkala, že to nesmíte...teda NESMÍME nikomu říct!" opravil jsem se.
" To ano, ale v některých případech Nejvyšší a jeho družina nezjistí prozrazení. A v některých případech u lidé u soudu ´projdou´. Vím, je to složité, ale pokud budeš ctít toto pravidlo, nemusíš se o to starat."
Přikývl jsem. "No tak fajn. Přejdeme k pravidlu číslo 2. NIKDY SE NESMÍŠ KRMIT NA DRUHÉM UPÍROVI, POKUD TI SÁM NENABÍDNE SVOU KREV! Krev ostatních upírů ti dodá nadlickou, tedy spíš nadupírskou sílu. Ale když vyprchá, budeš hodně slabý a lechce tě někdo zabije. Tak prosím neexperimentuj." opět mě důrazně varovala. "A pravidlo číslo 3- OPUSŤ MĚSTO VE KTERÉM BYDLÍŠ DŘÍV, NEŽ SI LIDÉ VŠIMNOU, ŽE NESTÁRNEŠ! POKUD OVŠEM NEŽIJEŠ V UTAJENÍ, tak jako já." -skončila třetí varování- "Pokud budeš tyhle pravidla znát a vykonávat, nic se ti nestane." Naposledy jsem přikývl. Ona se na oplátku usmála. "No dobře tak teď ti chci ukázat tohle." řekla a rozběhla se dopředu tím upírským ´rychloběhěm´ a už stála o deset metrů dál. Kupodivu jsem viděl každý její pohyb. Už nebyla taková ta rozmazaná čára, kterou jsem viděl, když jsem byl člověk. Nad tou větou jsem musel zavrtět hlavou a usmát se, jak divně zněla.
Zkusil jsem to. Bylo to úžasné! Skoro jakobych letěl! Dvakrát jsem oběhl dům, potom jsem vběhl dovnitř a lítal po domě jako šílenec. Zastavil jsem se až v obývacím pokoji, kde ma mě už čekala Mandy. "HAHAHAA!!" smála se nad mou rozjařeností. "Ti  Novorození! Jste jako malé děti!" znovu se hlasitě zasmála. Najednou jsem ucítil nádhernou vůni, která se nedala identifikovat. Začalo mě strašne škrábat v krku. Byl jsem jak v hypnóze. Otočil jsem hlavu tím směrem a přešel k oknu. Najedou jsem začal pociťovat ostrou bolest v puse. "AAAAU!" rozkřikl jsem se a pod náporem bolesti spadl na kolena. Sáhl jsem si do pusy a ucítil ostré špičáky. "Mandy ke mně přiběhla. "Co se děje?....A sakra!" odpověděla si na svou vlastní otázku. "To není dobré! To vůbec není dobré!" řekla si pro sebe, když viděla, jak jsem znovu na nohách a dívám se z okna za směrěm vůně.
 "Cítíš to taky Mandy? To je nádhera!" řekl jsem zhypnotizovaně.
 "Cítím! Sakra! Proč zrovna teď?!" rozkřikla se.
"Co to je?" chtěl jsem vědět, ale nemohl jsem odtrhnou hlavu od prázdné louky před domem.
Když nepřicházela odpověď, na vteřinku jsem se odtrhl od skla a podíval na Mandy. Měla zavřené oči a stála nehybně jako socha.

KONEC 2.ČÁSTI

PS: Byla bych moc ráda, kdyby jste do komentů napsali, jestli se vám  moje povídka líbí a co by jste na mém psaní změnili, nebo vytkli. Abych věděla, jestli mám něco změnit. Předem děkuji! :)
sil_W_inka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danušká. ;D :P Danušká. ;D :P | Web | 3. července 2010 v 21:52 | Reagovat

Ahoj. Koukneš se mi na blend co sem udělala? :) budu moct ráda kdyby si nechala aji koment. :) Děkuju. ♥

2 @-annie:** @-annie:** | Web | 3. července 2010 v 21:52 | Reagovat

lukca9.blog.cz/1007/2-kolo-sonc
Prosím hlásni pro mě tam. Je 2. kolo SONC ve kterém jsem s Demi Lovato.
Jsem vděčná za každej hlásek.
Jestli chceš oplatit stačí napsat na blog. Díky moc.... :-)

3 Daniela Daniela | Web | 3. července 2010 v 21:52 | Reagovat

táto časť sa mi veľmi páči, len tak ďalej ;-)

4 Aleerka Aleerka | Web | 3. července 2010 v 21:53 | Reagovat

[3]: souhlasím

5 Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka Team.TWILIGHT-TVD.Fans- sil_W_inka | 3. července 2010 v 22:48 | Reagovat

WoW!! Dekuji moc za pochvaleni! :-)  ;-) ..ja uz si myslela, ze to nikdo necte! :-D  :-)

6 Nikita→♥Affs♥ Nikita→♥Affs♥ | Web | 4. července 2010 v 11:58 | Reagovat

[3]: Súhlas

7 Team.TWILIGHT-TVD.Fans -sil_W_inka Team.TWILIGHT-TVD.Fans -sil_W_inka | 6. července 2010 v 12:43 | Reagovat

děkuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB