Last night, good night XIII.

21. července 2010 v 22:37 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  Last night, Good night - Chii
Last night, good night

" Amando, jdu ven. Nebudeš se tu sama bát, doufám?" Rýpla jsem si. Amanda se zašklebila. 
" Vtipná jako vždycky. Ne, půjdu spát. Pochybuju, že na tomhle ostrově se nachází nějaká větší hrozba, než ta, co právě jde ven." Rozesmála se. Vyplázla jsem jazyk a odešla jsem hlavními dveřmi. S Amandou jsme se, za dva týdny co jsme tu, dokázaly spřátelit. Rozhodně už ze mě nemá takový strach, jako když jsme se prvně viděly. Zamířila jsem od vily, kterou jsme teď obývaly, směrem do města. Jeho tmavé uličky poskytovaly ideální prostory k nenápadnému zabíjení. Musela jsem si zvyknout na to, že jsem za týden mohla vysát jen dva lidi. Nebylo to moc velké město, a lidí tu taky nebylo tolik. 

" Hej, cítíte to?" Zeptal se Sam, když hlídkovali se smečkou v lese. Alex s Markem přikývli. Zpoza stromů se velice rychle vynořil zástup upírů.
" Přišli jsme jednat. Ne bojovat." Promluvil jeden. Vlci se po sobě nedůvěřivě podívali.
" Raven odešla, aby nedošlo k boji. Tak se teď prosím uklidněte.." Na chvíli se odmlčel. ".. potřebujeme vaši pomoc." Vysoukal ze sebe po chvíli. Alex na něj zaskočeně vytřeštil oči.
" My upíři, sice žijeme věčně, ale stala se nešťastná nehoda. Ravenin otec.. Je mrtvý. A Raven musí urychleně nastoupit místo něj, jinak se moci ujme druhý rod, a nejenže by se upíři měli špatně, nastalo by peklo pro lidi a o vás se radši ani nebavím. Potřebujeme Raven najít." Emma se nechápavě zatvářila. 
" Proč ji nenajdete sami?" Zeptala se zmateně.
" Předpokládáme, že se Raven nachází v Řecku, na ostrově Kós, otec jí tam koupil rezidenci. A tam my nemůžeme. Pokud bychom cestovali jen v noci, trvalo by to příliš dlouho. A vám slunce nevadí." Podotkl.
" A když Raven přivedeme, co to bude znamenat pro nás?" Zeptal se Mark.
" Už nikdy vám nezasáhneme do života, a postaráme se, aby na vaše území nevkročila jediná upíří noha. Raven zůstane v sídle a bude žít spokojený život. A všichni budeme šťastní." ( Božíčku ten chlápek mi začíná připomínat úchyláka Ara! :D ) Usmál se a sepjal ruce.
" Ne to nebudeme. Raven nechce být po zbytek života zavřená v té vaší chladné díře." Rozčílil se Alex. Upír se na něj překvapeně podíval. Zpoza něho se ozvalo nesouhlasné zavrčení. To byl Ray.
" Zalez ty vlčí zadku. Raven bude bez tebe mnohem šťastnější." Ušklíbl se. Alex zaťal pěst. Emma ho pohotově chytla za ruku a naznačila mu, aby se uklidnil.
" Raven miluje Alexe. Nepůjde s námi, když bude vědět, že se s ním už neuvidí." Prohlásila po chvíli.
" Je nepřípustné, aby dědička chodila, nebo si vzala..Vlkodlaka." 
" Potom tu není co řešit." Řekla Emma rázně. 
" Dobrá tedy.. Až dědičku přivedete, domluvíme se s ní, jak tenhle.. problém.. vyřešit." Rozhodl nakonec.
Příště:
Cíl zaměřen! Raven mezi dvěma světy!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Annabeth Annabeth | Web | 22. července 2010 v 15:11 | Reagovat

Ahoj mám nový blog o loganovi lermanovi, budu moc ráda když se příjdeš podívat..nebo spřátelit:-)
Ahoj:-)

2 Butterfly* Butterfly* | Web | 18. srpna 2010 v 17:05 | Reagovat

zajimavý jsem zěvadava jak to dopadne:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB