Umírat znamená Milovat - 3.kapitola - 3.část |Nájemník|

30. června 2010 v 14:24 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. |  Odi et Amo - .KaTie.
Hrozně mě to baví psát, i když skoro nikdo si ji nečte! :D Ale i přesto ji sem budu dávat a budu v to doufat, že se najde duše, které se aspoň trochu zalíbí! :)
umírat..

Byl to

ten stejný hluboký hlas, co jsem dnes slyšela. Zaostřila jsem oči. Mladík stál nade mnou a už mi podával ruku, aby mi pomohl vstát. Podala jsem ruku a ani jsem se nemusela namáhat, vytáhl mě nahoru úplně ladně. Stála jsem proti němu, byl o hlavu vyšší. Měl delší hnědé vlasy, oči jako dva tmavé třpytící se kaštany, ústa tenká a světle růžová jako květy jabloně. Chvíli jsme tam stáli a dívali se na sebe, z očí do očí. ,,Ehm .. Já jsem Alexandr Clark." Začal, sklopil oči a začervenal se. Na to, jaký měl hluboký hlas a byl vysoký jako hora, připomínal mi teď malého roztomilého kluka. Usmála jsem se: ,,Já Elizabeth Lightonová. Bydlím tady se svou matkou. Vy jste určitě ten nový nájemník." Podíval se mi znova do očí a usmál se. Maminka vykoukla ze dveří: ,,Elizabeth!" Oba dva zároveň jsme se podívali na Katherine. On mi rychle pustil ruku, úplně jsem zapomněla, že mi ji stále drží. ,,Ano?" A šla k ní. ,,Potřebuju, abys umyla nádobí. Jdu do města." Šlajsem tedy dovnitř. ,,Paní Lightonová, můžete mě prosím doprovodit na náměstí. Byl jsem zde naposledy jako malý kluk." Říkal matce Alexandr. ,,Jistě." Při umytí posledního talíře jsem si vzpomněla co říkal ten záhadný upír - z té hádky ze včerejška jménem Benjamin - Nebojte se jí navštívit. Je v pořádku! Vyrazila jsem tedy za Norou. Ani jsem nemusela klepat a už mi otevřel Benjamin: ,,Dobrý den, znova." Usmál se tím okouzlujícím úsměvem. ,,Co tady děláte?" Ohlídl se za sebe. ,,Je tady se mnou. Řekněme, že mě tady hlídá, Charles si vyrazil na "oběd"." Nora objala Benjamina ze zadu a položila si hlavu na jeho rameno: ,,A já si s ním můžu dělat co chci." No vážně, Benjamin byl k nakousnutí, ale takové chování jsem u ní neznala. I jemu se to příliš nelíbilo: ,,To zas ne. Její moc funguje líp, když je naštvaná. Že?" A podíval se jí do očí. Byli u sebe tak blízko, až hrozilo, že se políbí. Tohle se mi už vůbec nelíbí, nevím proč .. ? Radši jsem to přerušila: ,,Můžete mi konečně vysvětlit někdo, co se tady stalo?" Nora odvrátila zrak od Benjamina směrem ke mně: ,,Jistě, pojď dál." Sedli jsme si do obýváku. Benjamin postával. Začala:  

By .KaTie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy SB Lucy SB | Web | 30. června 2010 v 15:49 | Reagovat

já to čtu,,a líbí se mi to :-)

2 MisS°N° MisS°N° | Web | 30. června 2010 v 17:32 | Reagovat

Tak jelikož jsem nečetla předchozí dva díly tak si je musím přečíst abych věděla o čem to je. Ale zatím se mi to líbí, Hlavně,že jedna poslatava se jmenuje Katherine:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB