Popcorner: Interview with TVD Cast

13. června 2010 v 16:22 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans |  TVD - other
• Co bude hlavní hrozbou pro vztah Stefana a Eleny v druhé sérii TVD? Damon? Katherine?
Nina Dobrev: Řekla bych, že asi obojí.
Paul Wesley: Opravdu dobrá otázka. Většina lidí si myslí, že Damon - ikdyž nevíme, co se v druhé sérii stane a jen spekulujeme - ale Stefan už jednou do Katherine zamilován byl, takže kdo ví...
Ian Somerhalder: No, já nevím. To může záviset na tom, kolik zaplatí výrobce (*směje se).

• "Vampire Diaries" je již velkým hitem, a má mnoho oddaných fanoušků. Někteří jsou doslova fanatici do tohoto seriálu. Sledujete vše, co se o vás děje na internetu?
Ian Somerhalder: Intenzita toho všeho je opravdu úžasná. Nemyslím si, že to vidíme jako až tak problematické. Přiliš mnoho jsme zaměstnaní, než abychom to sledovali. Novináři toho vědí mnohem víc.
Paul Wesley: Nemáme moc času, jsme v Atlantě, práce 14 hodin denně, takže informace z vnějšku jdou mimo nás.
Nina Dobrev: Kromě pití krve a zabíjení, žijeme tak trochu jako upíři. Pracujeme v noci, spíme během dne, takže vlastně ani nemáme čas být online a číst všechny tyto věci.
Paul Wesley: Vzpomínám si jak jsme hned zezačátku natočili díl Pilot. Na internetu jsem stále četl "ona není blondýna". Pak jsme si v duchu řekl "OK - dost."
Nina Dobrev: To je důvod, proč sem taky přestala číst ty názory. Četla jsem stále dokola "ona není blondýna" a podobné narážky.
Ian Somerhalder: Myslím, že i nadále se budeme sdržovat podobných recenzí a názorů - tím lépe pro nás.• Jaké jsou vaše oblíbené vzpomínky na historické období? A které by jste znovu nejradši navšívili?
Paul Wesley: disco 70. let
Nina Dobrev: Já asi 20. století
Ian Somerhalder: Já taky. To je moje oblíbené historické období. Největší vzpomínky pro mě samotného. Pro mě je to počátek fáze, kdy Damon a Stefan poprvé potkali Katherine.
Paul Wesley: Pamatuji si na scénu, kdy Stefan a Damon hrají na dvoře fotbal. Po tolika měsících bojů a nenávisti, museli jsme hrát a smát se společně. A byli jsme překvapeni, najednou se ukázalo, že je to fakt cool.

• Co si myslíte o jiných filmech o upírech, které jsou nyní populární?
Ian Somerhalder: Úspěch "Twilight" nám dal právo být teď. Tři populární filmy o upírech "Twilight", "True Blood" a "Vampire Diaries", jsou vpodstatě od sebe velmi odlišné. "True Blood" je mnohem ostřejší, 12-leté děti se nemohou na tento seriál koukat a s rodiči by to bylo divné...Na druhou stranu, my jsme - seriál vysílaný CW, který se okamžitě dal do souvislosti s "Twilight". Ale myslím, že show se rychle odlišuje od filmu.

• Nejhorší vzpomínky ze seriálu?
Nina Dobrev: Pamatuji si velmi nepříjemné fyzické zkušenosti. Natáčeli jsme scénu, když bylo několik stupňů pod nulou a museli jsme předstírat, že je teplo. Stále pršelo. Chvíli jsem měla vlasy uplně suché a po dvou minutách uplně zamrzlé. Po 14 hodinách sezení v mokrých šatech v mrazu jsem byla uplně celá zmrzlá a velmi nemocná.
Paul Wesley: Uznávám, bylo to hrozné. Natáčení v mrazu, v lednu, není dobrý nápad...

• Který upír(ka) z filmu je váš nejoblíběnější?
Nina Dobrev: Kristen Dunst v "Interview s upírem"
Ian Somerhalder: Willem Defoe z "Shaoe of the Wampire".

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB