Last night, good night VII.

30. června 2010 v 17:55 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  Last night, Good night - Chii
Last night, good night

Když jsme s Xenou dorazily na obrovskou louku, která se rozkládala nad naším sídlem, zavětřila jsem lidskou bytost..

Kývla jsem na Xenu, která hned zastavila. Schovala jsem se ve stínu košatého kaštanu a z povzdálí jsem pozorovala onu osobu. Byla to dívka, zhruba v mém věku. No.. v mém věku, jak se to vezme. Měla krátké blonďaté vlasy a z té dálky jsem ještě poznala, že na sobě měla volné bílé šaty. Docválala jsem blízko k ní. Xena šla neslyšně, ale mokrá tráva s listím na zemi šustili, takže si nás dívka brzo všimla. Vyděšeně vyjekla. 
" Co- Co chceš? Vyděsila jsi mě!" Řekla už klidněji. Seskočila jsem z Xeny a šla jsem k dívce. Neměla jsem hlad, jen jsem měla vztek. Vztek na otce, že se mi Alexander plete do cesty, vztek na Raye že se Alexandrem nechá provokovat a vztek na sebe, že se  nedokážu uklidnit jinak. Musela jsem vypadat děsivě, protože dívka začala couvat. Vycenila jsem svoje tesáky, a to už na ni bylo moc. Hystericky zařvala a utíkala pryč. V mžiku jsem byla u ní a jedním hmatem jsem ji srazila na zem. Byla jsem opravdu vzteklá, a když jsem skončila, její zmasakrované tělo jsem tam prostě nechala. Tohle jsem nikdy neudělala.. Copak mě Alexander opravdu tak štve?! Nebo je v tom něco jiného?! Co se to se mnou kruci děje?!.. Nasedla jsem zpátky na Xenu. Ze rtů mi pomalu odkapávala krev. Rozpršelo se. Tentokrát ne mou vinou. Seděla jsem na Xeně, uprostřed louky, smáčená deštěm, zkrvavena stékající krví a naprosto bezradná. Nakonec jsem si lehla pod kaštan a čekala jsem, až přestane pršet. Xena chytala motýli, kteří létaly kolem, bůhví proč, i když pršelo. Vždycky když nadskočila, ozvalo se cvaknutí zubů. Usmála jsem se a zavřela jsem oči...

" Raven! Hej!"

" No tak? Co s ní je?"

" Raven! Raven!Nevím. " 

Otevřela jsem oči. První co jsem uviděla, byla Elza, která se nade mnou skláněla. Odstrčil ji ale Ray, který vypadal dost vyděšeně. 
" Jsi vzhůru! Ty..Raven..Nespala jsi?" Zeptal se Xavier. Zavrtěla jsem hlavou. 
" Asi jsem jen omdlela." Řekla jsem, abych ho uklidnila. Podívala jsem se na Raye. Starostlivě se na mě usmál. Elza si toho všimla a vstala.
" Ray se o Raven postará. Jedeme zpátky. Kaylle, Xaviere." Kývla na ně. Nasedli na koně a zmizeli nám z očí. Ray si povzdychnul.
" Co tě zase napadlo, Raven?" Zeptal se a sedl si vedle mě. Opřel se o strom a podíval se do jeho větví. 
" Já Alexandra nemůžu vystát. Je jako..! A navíc ty a.." Rychle jsem se zastavila v půli věty.
" Já a?" Zeptal se s úsměvem Ray. Zavrtěla jsem hlavou a mávla jsem rukou.
" To je jedno.." Ray se ke mně přiblížil nebezpečně blízko. 
" Nic není jedno..Raven."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Butterfly* Butterfly* | Web | 18. srpna 2010 v 16:40 | Reagovat

jsem zvědava jestli se ti dva do sebe zamilujou ale Alexandr vypadaá že je taky vpoho:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB