Last night, good night V.

27. června 2010 v 19:58 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans |  Last night, Good night - Chii
Last night, good night

" Ne, o tvoji babičku! Samozřejmě že o tebe." Řekl s úsměvem a posadil se ke mně. 
" Ah, blbá otázka."

Podívala jsem se na hodiny. I když jsem nemohla spát, cítíla jsem únavu. Bylo už půl jedné. Unaveně jsem se podívala na Raye, který právě seděl u okna a zaujatě sledoval úplněk. Když zjistil že se na něj dívám usmál se. Podívala jsem se ven, a pak jsem sebou praštila o polštář. Zavřela jsem oči a zkoušela jsem si představit jaké to je usnout. 
Občas jsem doufala, že se mi usnout opravdu podaří, i tak ráno vždy jen otevřu oči, bez spánku, beze snů. Posadila jsem se a stáhla jsem ze sebe přikrývku. Tázavě jsem se podívala. Nepamatuji, že bych se přikrývala. Pak jsem se usmála. To určitě Ray. Musel tu sedět hodně dlouho.
Převlekla jsem se a sešla jsem do rodinné jídelny. Otec s matkou tu už seděli a popíjeli ze skleniček, ve kterých byla temně rudá krev. Když jsme zrovna nelovili, měli jsme naše ,, skromné " zásoby krve- skromné znamenalo, že jsme měli v domě místnost, která vypadala jako obří mrazák. V ní se nacházely ampule s krví. Přisedla jsem si k nim a vzala jsem si do ruky svou skleničku. Podívala jsem se do krve, která se průzračně vlnila při každém mém pohybu. Otec se nadechl, že mi něco poví, když do místnosti vrazil Alexander. Co ten tu kruci dělá?! Rozčíleně jsem vstala.
" Raven. Sedni si." Řekl otec a výhružně se na mě podíval. Odfrkla jsem si a posadila jsem se.
" Co potřebujete?" Zeptal se mého otce. Kývnul mým směrem a něco mu pošeptal. 
" Chápu." Přikývnul Alexander a vzdálil se. Rozčileně jsem do sebe hrkla poslední doušek krve a vyrazila jsem obrovitými dveřmi ven. Alexander samozřejmě za mnou. Zrychlila jsem, a když jsem se ohlížela, abych zjistila jak daleko je za mnou, do někoho jsem narazila. Svalila jsem ho na zem a sama jsem se bouchla do hlavy. Posadila jsem se a divila jsem se, že pod sebou necítím tvrdé kamínky příjezdové cesty. Až když jsem otevřela oči, jsem zjistila proč. Seděla jsem na Rayovi, kterého jsem očividně srazila. Moje tvář začala dostávat nachovou barvu a já jsem horlivě začala vysvětlovat co se vlastně stalo.
" Raven, uklidni se nic mi není." Zasmál se Ray. Chvíli se na mě díval a pak se zvedl, ale ne normálně, jako, že by mi řekl Raven zvedni se. Ne. Zvedl mě do náručí, stoupnul si a pak mě položil na zem. A nakonec se na mě usmál. Myslela jsem, že snad roztaju... 
" Opravdu se omlouvám. Kdyby mě Alexander ne-" Nakvašeně jsem se na ně podívala, ale málem jsem se rozbrečel smíchy. Měl ten nejnepříčetnější výraz, jaký jsem kdy viděla. Byl naštvaný, že jsem se divila, že mu z uší nefičí pára. Žárlil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. | Web | 27. června 2010 v 20:17 | Reagovat

Super Chii!! :)) Team Ray♥ :D

2 Team.TWILIGHT-TVD.Fans - Chii Team.TWILIGHT-TVD.Fans - Chii | 27. června 2010 v 20:35 | Reagovat

Díky Katie :D :))

3 Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. Team.TWILIGHT-TVD.Fans - .KaTie. | Web | 27. června 2010 v 20:39 | Reagovat

[2]: Není za co :D:D Ale  mě se vážně hrozně moc líbí!! :)) :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB