Last night, Good night II.

7. června 2010 v 14:16 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  Last night, Good night - Chii
Last night, good night

Předchozí, první díl→ Last night, good night 01

Vstala jsem ze své velké postele s nebesy.  Protřela jsem si své rubínové oči a pomalu jsem odhrnula, velice opatrně, velký těžký závěs. Dopadl na mě proužek denního světla a ozářil mou perleťovou kůži. Bolestně jsem sykla a závěs jsem rychle vrátila do původní polohy. Zamračila jsem se. Upřímně mě moc netěšilo, že venku svítí slunce. Znamenalo to jízdu autem, což mi sice nevadilo, ale moje Ferrari upoutává moc velkou pozornost. I tak to auto miluju. Zazubila jsem se a odešla jsem se zkulturnit do koupelny. Po chvíli jsem vylezla, už oblečená, pokoušejíc se co nejvíce zahalit kůži. Povzdechla jsem a vyšla jsem ze svého pokoje, odkud vedlo schodiště přímo do garáže. Nasedla jsem do auta s tmavými skly a nastartovala jsem. Rychle jsem vyjela z garáže.
Parkoviště u střední školy se hemžilo lidmi posedávajícími či postávajícími u svých aut, nebo se jen tak slunících na trávníku. Vždy, když přijedu svým Ferrari vzbudím náležitou pozornost. Zaparkovala jsem co nejblíže školy, co to jen šlo. Nasadila jsem si sluneční brýle a výtahla jsem svůj černý slunečník. Poté jsem vystoupila. Má protiopatření nebyla sice dokonalá, ale bohatě to postačilo. Ve škole naštěstí slunce prosvítalo jen někde. Ve škole už jsem se nemusela bát, že bych se na slunci spálila, tak jsem si své věci uložila do skříňky a zamířila jsem do třídy. Stála jsem ve dveřích, když jsem něco zavětřila. Jiný upír! Pomyslela jsem si. Kdo mi leze do mé školy?! Platilo nepsané pravidlo, že do jedné školy by nemělo chodit více jak 8 upírů, a já musela do školy vždy chodit sama. Upír se přiblížil, a já rozeznala více jak tři další pachy. Tak tohle bude zlé. Samozřejmě ne pro mě. Otočila jsem se, těď už skoro prázdnou, chodbou a spatřila jsem skupinku pěti chlapců. Každý měl stejně karmínové oči jako já. Rozhlédla jsem se, zda na chodbě nejsou žádní další lidé a zlostně jsem vycenila svoje bílé tesáky. Parta se zastavila.
" Co tu chcete?!" Zeptala jsem se zlostně. 
" Slečinka si bude dovolovat?" Zeptal se jeden z upírů vzadu. Velitel party, jak jsem odtušila, zatím nehnul ani brvou. Tohle mě dopálilo. Aniž by stačil mrknout okem, stála jsem před ním.
" Tak bacha, abys náhodou nepřišel k úrazu." Řekla jsem chladně. Vytřeštil na mě oči. 
" Alzare, neříkal jsem ti že s upíry královského rodu se nic nezačíná? Zvláště ne s dědičkou." Promluvil konečně ten vepředu. ..

Omlouvám se, chii toho dnes víc nestihla :D :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB