Last night, Good night

7. června 2010 v 14:15 | Team.TWILIGHT-TVD.Fans Chii |  Last night, Good night - Chii
Last night, good night

Nová povídka ode mě, tak si ji užijte :)))

Kráčela jsem podivně tichou a temnou ulicí. V hlavě mi pořád tlouklo jen jedno slovo. Krev. Zastavila jsem a rozhlédla jsem se. Nikdo tu nebyl. Tedy pro lidské oko tu nikdo nebyl. Pohodila jsem svými černými vlasy.
" No tak, vím že tu jsi, cítím tě už od začátku. Vylez!" Vykřikla jsem a zpoza rohu ulice vyšla osoba.
" Nemyslela jsem si, že příjdeš. Clayi. ( Klaji, Clay- Klej- mužské jméno). Je to od tebe vcelku troufalé, když máš odvahu stavět se upírce z královského rodu. Nejvyššího královského rodu." Řekla jsem, poštěpačně jsem se usmála a než stačil mrknout byla jsem u něj. Podřadná špína, pomyslela jsem si. Aniž by mohl cokoliv udělat, má ruka mu prorazila hruď. Opovržlivě jsem se otočila a olízla jsem si špičatým jazykem prst.
" Br." Oklepala jsem se. Nulka. Nesnáším nulku. Nejvíc mi chutná béčko. Otřela jsem si ruku o šaty Claye. Bezvýznamný. Podívala jsem se na jeho bezvládně ležící tělo. Díra, která zela v jeho hrudi už nekrvácela. Jen pod ním ležela kaluž krve. Kdybych nevěděla že má nulku, asi bych neodolala. Začalo pršet. Roztáhla jsem deštník a pomalu jsem se šourala ke konci ulice. Zítra opět do té otřesné školy. A ještě k tomu hladová. Naštvaně jsem kopla do kamene, který ležel na silnici. Ani zabití Claye mě neuspokojilo. Vypadá to že si budu muset najít jinou oběť. Claye jsem tam nechala ležet úmyslně. Ani kdyby někdo moc chtěl, nepřišel by na to kdo ho zabil. A aspoň bude ve zprávách zase nějaký vzrůšo. S klidem jsem vyskočila na nejbližší střechu a rozhlédla jsem se. Předměstí, kde jsem se nacházela, bylo klidné, zato centrum ještě žilo. Usmála jsem se, a měsíc ozářil mé bílé tesáky. Rozběhla jsem se a cesta, která by normálnímu člověku autem trvala deset minut, jsem sfoukla za tři minuty. Vybrala jsem si jeden velký klub. Měla jsem tam "své" lidi u vyhazovačů. Jinak bych se tam asi nedostala. 
Sedla jsem si k baru a objednala jsem si pití, no samozřejmě že jsem ho nevypila. Nechci hodit šavli. Podívala jsem se do nápoje, který mi byl podán. Určitě bych hodila šavli. 
Do klubu vstoupil hlouček starších kluků. Hned jsem ucítila, že dnes nezůstanu úplně hladová. Poupravila jsem si svůj černý svetr a minisukni. Jen tak náhodou jsem kolem nich prošla, a úplně náhodou jsem na svoji večeři vylila svůj "chutný" drink.
" Oh, promiň moc se omlouvám." Omlouvala jsem se hned a nahodila jsem kukuč alá nevinná dívenka.
" Sakra.." Večeře si všimla mého pohledu. " Nic se nestalo. V pořádku." Řekl rozpačitě. Usmála jsem se.
" Mám ve svém autě košili, pojďte se mnou dám vám ji místo tady toho politého trčika." Řekla jsem a táhla jsem ho ven. Kývla jsem cestou na Boba, který už mi stihl přistavit mé černé ferrari*. Kluk, kterého jsem táhla za sebou byl opravdu hezký a chvíli jsem si dokonce i myslela, že bych ho mohla nechat jít. Ale potom se ozval můj krvelačný žaludek a já jsem musela připustit, že ať mě přitahuje sebevíc, můj hlad je mocnější. Cvakla jsem klíči a vlezla jsem do auta.
" Páni super auto. Můžu?" Zeptal se a pokynul na sedadlo spolujezdce. Bože ti chlapy jsou úplně stejní. Vždycky mi na to skočí.
" Jistě." Řekla jsem a otočila jsem klíčí v zapalování.
" Co se takhle projet?" Zeptala jsem se a nahodila jsem ďábelský úsměv. Přikývl. Šlápla jsem na plyn a auto rychle vyjelo. Valila jsem slušnou rychlostí, než jsem dojela na osamocenou mýtinku. Vystoupila jsem a otvřela jsem dveře spolujezdece. Sehla jsem se k tomu klukovi. Pocítila jsem lítost. Co to se mnou je? 
" Jak se jmenuješ?" Zeptala jsem se. Poprvé, co jsem se zeptala na jméno.
" James." Usmála jsem se.
" Raven." Bylo poslední slovo co slyšel. A tohle bylo poprvé co mi bylo líto, že jsem někoho zabila. Podívala jsem se na své zkrvavené ruce-Béčko..Pomyslela jsem si.

*Sorry to ferrari jsem si nemohla odpustit.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

FANCLUB